Targi w Krakowie Sp. z o.o. EXPO Kraków

Targi w Krakowie Sp. z o.o. EXPO Kraków

ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków
Tel.: + 48 12 651 90 28
Fax: + 48 12 644 61 41
E-mail: kompozyty@targi.krakow.pl
Strona: www.kompozyty.krakow.pl; www.targi.krakow.pl
Targi w Krakowie Sp. z o.o.
EXPO Kraków
ul. Galicyjska 9; 31-586 Kraków
tel.: 12 651 90 28; Fax: 12 644 61 41
e-mail: kompozyty@targi.krakow.pl
www.kompozyty.krakow.pl; www.targi.krakow.pl

Targi w Krakowie Sp. z o.o. są uznawane za jeden z najlepiej zarządzanych ośrodków targowych w Polsce. W czym tkwi sukces firmy? Blisko 20 lat doświadczenia. Kilkanaście dużych imprez targowych. Nowoczesny obiekt targowo-kongresowy. A to dopiero połowa sukcesu! Organizując imprezy firma zawsze myśli o Wystawcach i zwiedzających. Sprawdzoną formułę targów rozszerza o imprezy towarzyszące. Obecnie Targi w Krakowie są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. Ważnym elementem działalności firmy jest organizacja międzynarodowych kongresów, konferencji i sympozjów, którą zajmuje się Biuro Kongresów Targów w Krakowie (PCO). Firma posiada rekomendację Kraków Convention Bureau oraz tytuł Profesjonalnego Organizatora Kongresów, nadawany przez Poland Convention Bureau POT. Jest członkiem Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Jako jedna z niewielu polskich firm jest członkiem ICCA (International Congress and Convention Association), które zrzesza największych organizatorów kongresów i konferencji na świecie oraz UFI (The Global Association of the Exhibition Industry) – światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego, skupiającego wiodących organizatorów targów i właścicieli obiektów targowych.

Targi w Krakowie Sp. z o.o. są właścicielem i wyłącznym operatorem Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. Jest to największy w Polsce Południowej obiekt zaprojektowany z myślą o organizacji targów, wydarzeń branżowych, kongresów oraz różnego rodzaju imprez.

KOMPOZYT-EXPO® - Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych to spotkanie producentów i odbiorców z branży kompozytów, uznawane za jedno z ważniejszych wydarzeń tej branży, nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowo-Wschodniej! W 2016 roku na Targach KOMPOZYT-EXPO® ofertę zaprezentowało 214 firm z czego ponad 25% to firmy zagraniczne, a wydarzenie odwiedziło ponad 3 tys. specjalistów. Na przestrzeni siedmiu lat Targi zyskały prestiż, renomę i międzynarodowy charakter. KOMPOZYT-EXPO® wprowadzają w świat nowoczesnych materiałów, surowców, maszyn i produktów przedsiębiorców, którzy wiążą swoją przyszłość z materiałami kompozytowymi, a także wspomagają przemysł kompozytów innowacyjnymi rozwiązaniami. Podczas dwóch dni w jednym miejscu i czasie KOMPOZYT-EXPO® gromadzą wybitnych specjalistów, projektantów oraz inżynierów z wielu branż tj.: motoryzacji, transportu, lotnictwa, inżynierii lądowej, budownictwa, energetyki wiatrowej, przemysłu stoczniowego, sportowego czy medyczny.

Już dzisiaj organizatorzy zapraszają na 8 Międzynarodowe Targi KOMPOZYT-EXPO® do EXPO Kraków, które odbędą się w dniach 11-12 października 2017 r.
Nazwa Firmy:
Rodzaj firmy
Dostawca surowców
Produkcja i usługi
Dostawca maszyn
Produkcja dla sektora:
Oferowane usługi:
Dostawca maszyn i narzędzi:
Miasto: